sk en
Slovenčina English

O nás

Sme zuhu.

Sme mladý architektonický ateliér, založený v roku 2021 pod vedením Zuzky a Jakuba. Architektonickej tvorbe sa však v praxi venujeme od roku 2016.

Tvoríme súkromné aj verejné interiéry rôznej povahy a merítka. Pri tvorbe hľadáme netradičné riešenia, pri ktorých radi pracujeme s pravdivými materiálmi, farbami a základnou geometriou. Do popredia staviame celkový dojem a funkčnosť priestoru. Kedže nám záleží na individualite, šijeme interiéry na mieru. Nie je to o nás, je to o vás.

Zuzka pracovala 5 rokov pre ateliér so zameraním na interiérový dizajn. V ateliéri získala skúsenosti nielen s navrhovaním, ale taktiež aj s procesom realizácie. Počas štúdia na FA STU bola na praxi v ateliéri v Lodži (PL), kde taktiež získala skúsenosti pri konceptuálnej tvorbe interiérov.

Jakub si osobne prešiel všetkými fázami procesu od návrhu až po realizáciu. Pred prácou v ateliéri sa venoval vývoju modulárnych drevostavieb, ktoré mu prešli pod rukami od návrhu, cez stavebné práce až po odovzdane majiteľom. Tieto zručnosti zúročoval 3 roky počas práce v ateliéri so zameraním na interiérový dizajn, v ktorom pracoval pred spoluzaložením zuhu.

Ing.arch. Zuzana Čviriková
cvirikova@zuhu.sk
0918 490 209
Jakub Husár
husar@zuhu.sk
0901 702 787
Máte nejakú otázku?
Radi vám poradíme najvhodnejšie riešenie a postup.
Kontaktujte nás